Монтаж Твердопаливного Котла

Твердопаливний котел використовують як економне та екологічне джерело опалення. Для роботи котла потрібно тверде паливо: відходи деревини, дрова, кам’яне вугілля, пелети. Що стосується принципу роботи твердопаливного котла, то він функціонує на основі передачі енергії від топки, в якій горить паливо до теплоносія. Різниця твердопаливного котла від газових котлів і рідинних котлів полягає в тому, що в твердотопливному навколо камери згоряння знаходиться водяна сорочка. У ній при нагріванні виникають конвекційні потоки. Якщо вас цікавить правильна установка і підключення твердопаливного котла до системи опалення, вам допоможуть майстри Warm Tap. Вони зроблять всі необхідні монтажні роботи швидко і якісно, а також в заздалегідь обумовлений термін.
osnovnye-elementy-sistemy-otopleniya-s-tverdotoplivnym-kotlom
Види твердопаливних котлів
За принципом спалювання палива:
традиційний
Піролізний.
Довготривалого горіння (зверху вниз)
Від якісного монтажу та правильної обв’язки котла та монтажу димоходу залежить довготривалість горіння, довговічність котла.

Установка твердопаливних котлів
Звичайно, установка твердопаливних котлів в містах Львів, Івано-Франківськ може коштувати по-різному. Це в першу чергу залежить від вартості витратних матеріалів, необхідних для її здійснення. Монтаж твердопаливного котла опалення проводиться в кілька етапів:

Підбір котла
Підбір димоходу та оприділитись з місцем виведення.
Планування бойлерної
Проектування і монтаж трубопроводу.

Необхідно звернути увагу на те, що установка твердопаливного котла в приватному будинку повинна здійснюватися відповідно до встановлених вимог:

Під котельню потрібно виділити окреме приміщення з площею не менше 7 м²
Пол в котельні покривають негорючими матеріалами.
Відстань від стін до котла повинна становити не менше 0,5 м
Параметри димоходу повинні обов’язково відповідати потужності обладнання
У приміщенні котельні заборонено зберігати легкозаймисті матеріали
Дані вимоги і схема підключення котла на твердому паливі, що залежить від конструктивних особливостей кожної конкретної моделі твердопаливного котла. Їх повний перелік можна знайти в документації, що додається до обладнання.