Монтаж теплої підлоги

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Монтаж водяної підлоги пов’язаний з декількома визначальними нюансами, не знаючи яких краще за нього не братися. Наявність досвіду визначальним чинником при укладанні теплої(саме водяної) підлоги, оскільки потрібне складання проекту, проведення необхідних розрахунків опалювальноїпотужності по приміщеннях (розрахунок контурів теплої підлоги). Це складно без спеціальної підготовки.

Основна перевага водяної підлоги над електричною рівномірний розподіл тепла по усьому приміщенню.
Якщо коротко водяна, основаними складовими теплої підлоги теплоізоляція, полімерні чи металопластикові труби, кріплення, колектора та фітінг для підключення теплої підлоги до системи опалювання та циркуляційного насоса. А дальше стяжка та підлога.
Для початку потрібно підготувати підлогу, кладемо на підлогу теплоізоляцію: пінопласт, пінополістирол або піноплекс. Це дасть зменшить теплові витрати, тепло буде підніматись а не гріти стелю сусідам. Слідуючим потрібно протягнути по периметру площі по стіні демферну ленту яка повинна компенсувати теплове розширення бетонної стяжки. Слідуючим завданням стає проложити трубу теплої підлоги. Варіанти прокладання труби різноманітні змійка, подвійна змійка, спіраль(черепашкою) і спіраль зі зміщеним центром. На фото знизу ви можете спостерігати різні способи укладання і схеми підключення водяних підлог.

teplii-pol-vod-sxema2OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Після монтажу труби на теплу підлогу потрібно перевірити її на герметичність. Для цього в систему теплої підлоги заливається вода під тиском, що перевищує робоче приблизно в 1,5 разу(0,6 МПа). Тестування знову ж таки краще проводити досвідченим майстрам.

     Після перевірки залишиться тільки грамотно зробити стяжку підлоги з добавкою пластифікаторів для теплих підлог. Вона підніме підлогу на 5-7 сантиметрів. При цьому в трубах повинна циркулювати вода під робочим тиском.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *