Димоходи Версія Люкс в магазині Warm Tap

Магазин Warm Tap представляє вашій увазі Димоходи з нержавіючої сталі, які являються універсальними та можуть виконувати свою функцію з будьяким обладнанням для опалення приміщення.

Димоходи від компанії Версія Люкс зручними в монтажі та не займають багато площіКомпанія Версія Люкс випускає труби від0,25м0, (найбільша довжина труби 1 метр)- Велика кількість комплектуючих позволяє змонтуватилюбу систему димоходу.ТОВ «ВерсіяЛюкс» пропонує димарі з кислотостійкої і жароміцної нержавіючої сталі.

Димоходи можуть використовуватись для конденсаційного газового котла так і камін та дров’яні печі. Дуже важливе питання правильно вибрана товщина стіни труби з нержавійки. Для газових котлів потрібно монтувати 0,50,6 мм товщина стінки труби, Адля твердопаливних котлів, камінів і т.д 0,8 або 1 мм, все залежить від температури димохідних газів.

Одностінний димохід з нержавійки має основне призначення це гільзування цегляного каналу. Це надійно захищає існуючий димохід від впливу конденсату, який утворюється при роботі опалювальної техніки.

Двостінні димоходи з утепленням
Основне призанчунняце монтаж димоходу зовні будинку (прибудований димохохід)- використовувати потрібно утеплені димохідні труби. Використовують їх як для газових котлів так і для твердопаливних котлів.
Ізольована труба складається з внутрішньої і зовнішньої труби (кожуха). Між трубами наповненно пресованим мінераловатний ізоляційний матеріал на основі базальтової породи товщиною 3035 мм, який може витримувати температурний режим до 1000 ºС також у низька тепловтрата. Конденсат в таких димоходах майже відсутній. Двостінний димохід з утепленням чудово зберігає температуру димохідних газівзапобігаючи зниження тяги в зимовий період.

Утеплення наповнювачом відбувається обладнанням автоматично, тому димоходи Версія Люкс є довговічними і пожежобезпечними.

One Reply to “Димоходи Версія Люкс в магазині Warm Tap”

  1. Купував дмоходи у них на вулиці Шевченка 154, в наявності велика кількість продукції, після димоходів брав все по опаленню. За чудову ціну зробили монтаж котла та по хаті опалення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*